ogłoszenia parafialane – 31. niedziela zwykła – 30.10.2022

 1. Msze święte w tygodniu według stałego porządku. Zachęcam do skorzystania z sakramentu pokuty i pojednania zawsze przed mszą świętą, lub po umówieniu się.

 2. W tym tygodniu nie ma Kręgu Biblijnego.

 3. W soboty na godzinę 12.00 zapraszamy dzieci szkolne na spotkania Oazy Dzieci Bożych.

 4. Po mszach świętych, od 2 listopada, modlimy się za zmarłych polecanych w wymieniankach. Kartki wyłożone na stoliku pod chórem, składamy je w zakrystii lub wrzucamy do skrzynki pod chórem. Ofiary przeznaczone są na kolejne remonty w kościele.

 5. W Uroczystość Wszystkich Świętych msze święte będą o godzinie 9.00 i 11.00. Modlitwa na cmentarzu po mszy o godzinie 11.00. W dzień zaduszny tj 2.11 o godzinie 18.00 modlimy się za zmarłych parafian w ostatnim roku. Zapraszam rodziny zmarłych do wspólnej modlitwy.

 6. Przez całą oktawę Uroczystości Wszystkich Świętych istnieje możliwość zyskania odpustu zupełnego za zmarłych. Każdego dnia można ofiarować ten odpust za inną osobę. Każdego dnia należy wypełnić więc wszystkie warunki zyskania odpustu, a więc: wyrzeczenie się przywiązania do wszelkiego grzechu, modlitwa w intencjach wyznaczonych przez papieża, przyjęcie komunii świętej oraz nawiedzenie jakiegokolwiek cmentarza i modlitwa za zmarłych.

 7. W tym tygodniu przypadają:

  • pierwszy czwartek miesiąca – szczególna modlitwa na mszy świętej i adoracji Najświętszego Sakramentu w intencji powołań kapłańskich ( w czasie adoracji okazja do spowiedzi świętej)

  • pierwszy piątek miesiąca – spowiedź od godziny 17.00 i msza święta z komunią świętą wynagradzającą o godzinie 18.00;

  • pierwsza sobota miesiąca – msza święta dla członków i w intencjach Żywego Różańca oraz w intencjach wynagradzających o godzinie 9.00, po niej nabożeństwo pierwszosobotnie.

 1. Proszę zwracać uwagę na bieżącą cenę Przewodnika Katolickiego.