ogłoszenia parafialne – 27. niedziela zwykła – 8.10.2023

  1. Serdecznie dziękuję o. Przemysławowi Ilskiemu CssR za przeprowadzenie Misji Świętych w naszej Parafii. Serdecznie dziękuję za ukazanie nam obrazu Boga, który w Jezusie Chrystusie szuka człowieka, który pragnie budować z każdym z nas głęboką, synowską relację. Serdecznie dziękuję Wam, Drodzy Parafianie za liczny udział w Misjach Świętych, za wspólną modlitwę, za uznanie Jezusa Chrystusa Panem i Zbawicielem swojego życia, za oddanie się w matczyną opiekę Maryi, za wyznanie wiary świętej i świadectwo codziennym życiem. Serdecznie dziękuję także Druhom Ochotniczej Straży Pożarnej z Zakrzewa za zabezpieczenie Drogi Krzyżowej ulicami Zakrzewa.

    Dzisiaj zakończenie Misji poświęcenie krzyży misyjnych po mszy świętej o godzinie 16.00.

  2. od poniedziałku, po mszy świętej odmawiać będziemy wspólnie Różaniec. W tym tygodniu ofiarujemy tę modlitwę za trwający w Rzymie Synod Biskupów. Zachęcam do tej modlitwy w rodzinach.

  3. Wszystkich, którzy chcieliby pogłębiać relację z Bogiem w duchu przeżytych Misji Świętych, młodzież, dorosłych, zapraszam w poniedziałek na wspólną modlitwę w czasie Różańca, a potem na spotkanie salce parafialnej. Chciałbym takie spotkania przeprowadzać w poniedziałki co dwa tygodnie.