ogłoszenia parafialne – 28. niedziela zwykła – 9.10.2022

  1. Msze święte w tygodniu według stałego porządku.

  2. Spotkanie kręgu biblijnego w środę o godzinie 19.00 na probostwie, w każdym momencie jest możliwość dołączenia do kręgu. Spotkania mają charakter otwarty.

  3. W soboty na godzinę 12.00 zapraszamy dzieci szkolne na spotkania Oazy Dzieci Bożych.

  4. Od poniedziałku do soboty po każdej mszy świętej nabożeństwa różańcowe. Zachęcam do wspólnego odmawiania różańca, także w domach całą rodziną. Przypominam, że za zmówienie części różańca we wspólnocie możliwe jest, pod zwykłymi warunkami, uzyskanie odpustu zupełnego.

  5. W środę w naszej archidiecezji obchodzimy święto poświęcenia Bazyliki Archikatedralnej.

  6. Dziękuję za ofiary składane podczas dzisiejszych mszy świętych – na potrzeby remontowe naszej parafii. Chciałbym złożyć wniosek o kolejne dofinansowanie, aby dokończyć remont dachu nad wejściem do kościoła i nad prezbiterium oraz, jeśli środki na to pozwolą, zacząć remont przedniej elewacji kościoła.

  7. Za tydzień obchodzimy kolejny Dzień Papieski, po mszy zbiórka do puszek na Fundusz Dzieła Nowego Tysiąclecia. Z tej okazji, za tydzień w niedzielę 16.10.2022, po mszy świętej o godzinie 16.00, chór „Bel canto” zaprezentuje program wieczornicy papieskiej ku czci św. Jana Pawła II – serdecznie na nią zapraszam.

  8. Dziękuję wspólnocie Domowego Kościoła za ubiegłotygodniowe świadectwo. Wszystkich małżonków zapraszam na pierwsze spotkanie powstającego Kręgu Domowego Kościoła dzisiaj na godzinę 17.00 do salki parafialnej. Jeśli ktoś jest zainteresowany, a nie może z rożnych względów być, proszę o zostawienie kontaktu do siebie.

  9. W październiku jest wiele wolnych intencji. Zamówić i ofiarować mszę świętą za bliskich żywych czy zmarłych jest dowodem miłości wobec nich.

  10. Proszę zwracać uwagę na bieżącą cenę Przewodnika Katolickiego.