ogłoszenia parafialne – 29. niedziela zwykła, 16.10.2022

  1. Msze święte w tygodniu według stałego porządku.

  2. Spotkanie kręgu biblijnego w środę o godzinie 19.00 na probostwie, w każdym momencie jest możliwość dołączenia do kręgu. Spotkania mają charakter otwarty.

  3. W soboty na godzinę 12.00 zapraszamy dzieci szkolne na spotkania Oazy Dzieci Bożych.

  4. Od poniedziałku do soboty po każdej mszy świętej nabożeństwa różańcowe. Zachęcam do wspólnego odmawiania różańca, także w domach całą rodziną. Przypominam, że za zmówienie części różańca we wspólnocie możliwe jest, pod zwykłymi warunkami, uzyskanie odpustu zupełnego.

  5. Dziękuję za składane po dzisiejszych mszach świętych ofiary na Fundusz Dzieła Nowego Tysiąclecia. Z okazji dzisiejszego Dnia Papieskiego po mszy świętej o godzinie 16.00, chór „Bel canto” zaprezentuje program wieczornicy papieskiej ku czci św. Jana Pawła II – serdecznie na nią zapraszam.

  6. Najbliższe spotkanie nowopowstającego Kręgu Domowego Kościoła w niedzielę, 23.10.2022 o godzinie 17.00 na salce parafialnej. Serdecznie zapraszam małżeństwa do dołączenia do tej formacji.

  7. Pod chórem wyłożone są kartki na wymienianki jednorazowe. Pamiętajmy w modlitwie o bliskich nam zmarłych.

  8. W przyszłym tygodniu jest wiele wolnych intencji. Zamówić i ofiarować mszę świętą za bliskich żywych czy zmarłych jest dowodem miłości wobec nich.

  9. Proszę zwracać uwagę na bieżącą cenę Przewodnika Katolickiego.