ogłoszenia parafialne – 30. niedziela zwykła – 29.10.2023

  1. W tym tygodniu msze święte w stałych godzinach, zachęcam do korzystania z sakramentu pokuty i pojednania przed mszą świętą w tygodniu. Po mszy odmawiamy Różaniec. W tym tygodniu szczególnie proszę o modlitwę w intencji umocnienia życia religijnego w każdym z nas.

  2. Serdecznie proszę o pomoc w pracy rozbiórkowej posadzki w prezbiterium w sobotę na godzinę 9.00 oraz po południu około godziny 16.00 proszę o pomoc w umyciu kościoła i ławek z kurzu.

  3. Dzisiaj niedziela modlitw o powołania kapłańskie i zakonne. Gościmy w naszej parafii alumnów naszego Seminarium w Poznaniu: kl. Michała z pierwszego roku studiów oraz kl. Kamila z czwartego roku studiów. Bóg zapłać za modlitwę w intencji Seminarium i składane ofiary.

  4. Spotkanie dla kandydatów do bierzmowania w poniedziałek 30.10 po różańcu.

  5. W środę obchodzimy Uroczystość Wszystkich Świętych – kiedy to każdy wierny zobowiązany jest do uczestnictwa we mszy świętej. W ten dzień msze o godzinie 9.00 oraz 11.00.

  6. W związku ze Wspomnieniem wszystkich wiernych zmarłych procesja i modlitwy na cmentarzu będą w środę po mszy o godzinie 11.00, a w czwartek msza święta o godzinie 18.00 w intencji zmarłych parafian z ostatniego roku. Zapraszam szczególnie rodziny tych Zmarłych.

  7. Pod chórem wyłożone są kartki na wymienianki. Za zmarłych będziemy modlić się dziesiątką różańca po mszy świętej w czasie oktawy uroczystości Wszystkich Świętych. W tym czasie każdy wierny może zyskać odpust zupełni i ofiarować go za zmarłych poprzez: nawiedzenie cmentarza, modlitwę w intencjach wyznaczonych przez Papieża oraz przyjęcie komunii świętej.

  8. W pierwszy piątek listopada spowiedź święta od godziny 17.00, a na mszy świętej komunia święta w ramach nabożeństwa pierwszych piątków miesiąca.