ogłoszenia parafialne – Uroczystość Chrystusa Króla Wszechświata – 20.11.2022

 1. Msze święte w tygodniu według stałego porządku. Zachęcam do skorzystania z sakramentu pokuty i pojednania zawsze przed mszą świętą, lub po umówieniu się.

 2. W tym tygodniu nie będzie Kręgu Biblijnego, ani czwartkowej adoracji Najświętszego Sakramentu.

 3. Od przyszłego tygodnia, czyli od grudnia, Krąg Biblijny będzie w czwartki po wieczornej adoracji – zmiana terminu na prośbę członków Kręgu.

 4. W soboty na godzinę 11.30 zapraszamy dzieci szkolne do klasy 4 włącznie na spotkania Oazy Dzieci Bożych. Dla dzieci od 5 klasy wzwyż spotkania o godzinie 12.00.

 5. Uczniów klas 7 i 8 szkoły podstawowej proszę o zgłaszanie się do przygotowania do bierzmowania. Należy w zakrystii odebrać odpowiedni formularz zgłoszeniowy i w kolejną niedzielę przynieść go wypełnionym.

 6. Serdecznie dziękuję za wsparcie modlitewne i finansowe Seminarium Duchownego w Poznaniu. Zebrano 1230 zł. Na stoliku znajdują się obrazki z modlitwą o powołania i za powołanych do kapłaństwa. Proszę o częstą modlitwę za powołanych. W kościele modlitwę tę odmawiać będziemy na zakończenie czwartkowej adoracji.

 7. Serdecznie dziękuję za ofiary złożone w minioną niedzielę na tacę na remonty kościoła. Dziękuję też dwom rodzinom, które złożyły osobno ofiary w sumie na kwotę 1500 zł. Wasze ofiary pozwalają optymistycznie patrzeć na podejmowanie kolejnych wyzwań remontowych. Bóg zapłać!

 8. Już teraz proszę zgłaszać swoją chęć przyjęcia kolędy. Można to zrobić wpisując na kartce swój adres i wrzucić do skrzynki przy gazetach (tam też są długopisy i kartki), lub wysyłać adres smsem, mailem.

 9. Przypominam i zapraszam małżeństwa, które chciałyby poznać formację Ruchu Światło-Życie Domowego Kościoła na spotkanie w sobotę 10. grudnia o godzinie 15.00.

 10. Od przyszłej niedzieli rozpoczyna się nowy rok kościelny. W Adwencie przygotowujemy się do Świąt Bożego Narodzenia poprzez codzienne Roraty – tradycyjnie o 6.30, a po nich śniadanie dla wszystkich udających się do szkoły czy też pracy. Serdecznie zapraszam.

 11. Proszę zwracać uwagę na bieżącą cenę Przewodnika Katolickiego.