ogłoszenia parafialne – Uroczystość Chrystusa Króla Wszechświata – 26.11.2023

  1. W tym tygodniu msze święte w stałych godzinach, zachęcam do korzystania z sakramentu pokuty i pojednania przed mszą świętą w tygodniu.

  2. Spotkanie dla kandydatów do bierzmowania w piątek, 1.12 o godzinie 19.00

  3. W czwartek spotkanie Kręgu Biblijnego po adoracji (godz. 19.30).

  4. Do klęcznika przy obrazie Matki Bożej można wrzucać kartki intencjami i prośbami modlitw, które przy różnych okazjach, jako rodzina parafialna zanosić będziemy w naszych modlitwach.

  5. W przyszłe niedziele i w ciągu tygodnia wolne są intencje – zachęcam do składania intencji.

  6. w następną niedzielę rozpoczyna się Adwent, a wraz z nim przygotowujemy się do Uroczystości Bożego Narodzenia poprzez Roraty – msze święte o świcie. Będą one sprawowane o godzinie 6.30, po nic udamy się na śniadanie, a następnie do szkoły, pracy itd. w soboty Roraty o 7.00.

  7. Wzorem lat ubiegłych oraz praktyką parafii okolicznych wizyta duszpasterska odbędzie się w tych domach, które zgłoszą swoją chęć przyjęcia kapłana z modlitwą i błogosławieństwem domu i rodziny. Kolęda rozpocznie się od nowego roku w dni powszednie po mszy świętej ao godzinie 16.00., a w soboty od godziny 10.00 do 17.00. chęć przyjęcia kolędy można zgłaszać poprzez wysłanie smsa lub maila na adres parafii zakrzewo.nmp@archpoznan.pl lub poprzez wypełnienie kartki i wrzucenie do skrzynki z tyłu kościoła.

Solenizantom i jubilatom życzę Bożego błogosławieństwa i wszelkich potrzebnych łask.

ks. Dariusz Piasecki