ogłoszenia parafialne – 26. niedziela zwykła – 25.09.2022

1. Msze święte w tygodniu według stałego porządku.
2. Rodziców dzieci które w tym roku szkolnym przystąpić mają do pierwszej komunii świętej proszę o indywidualne spotkanie. Tych rodziców, którzy już zapisali swoje dzieci proszę o odbiór materiałów w zakrystii.
3. Spotkanie kręgu biblijnego w środę o godzinie 19.00 na probostwie, w każdym momencie jest możliwość dołączenia do kręgu. Spotkania mają charakter otwarty.
4. W czwartek obchodzimy święto Świętych Archaniołów: Michała, Gabriela, Rafała.
5. W sobotę, pierwszą w październiku zapraszam czcicieli Matki Bożej oraz członków wspólnoty Żywego Różańca na godzinę 9.00 na mszę świętą, a po niej na nabożeństwo Pierwszych Pięciu Sobót Miesiąca. Po nim zapraszam na spotkanie na probostwo.
6. W soboty na godzinę 11.00 zapraszamy dzieci szkolne na spotkania Oazy Dzieci Bożych. Na pierwsze spotkanie przyszło 5 dzieci.
7. Od soboty po każdej mszy świętej wieczornej nabożeństwa różańcowe. Zachęcam do wspólnego odmawiania różańca, także w domach całą rodziną.
8. W październiku jest wiele wolnych intencji. Zamówić i ofiarować mszę świętą za bliskich żywych czy zmarłych jest dowodem miłości wobec nich.

9. Proszę zwracać uwagę na bieżącą cenę Przewodnika Katolickiego.